Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-14 Techninė pražanga
2019-12-13 Techninė pražanga
2019-12-13 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-01 Techninė pražanga
2019-11-30 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kruonio Žaibas
2019-12-12 Techninė pražanga

Sezonas

Lentelės

B divizionas - A grupė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
2 Paketurių BC Devold 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
3 Rietavo Plungės lagūna 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0

B divizionas - B grupė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kavarsko Kavarskas 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
2 Labūnavos Labūnava 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
3 Obelių Entuziastai 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0

B divizionas - C grupė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Bugenių Ekovalis 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
2 Pajūrio Jūra 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
3 Trakiškio Romeogym 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
4 Vabalninko MB Ingauda 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0

C divizionas - D grupė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Paįstrio Kvieta 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
2 Pajūrio Jūra-2 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
3 Panemunėlio Fazė 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0
4 Širvintų Briedis 0 0 0 0 0 0.0 0.0 0 0

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.