Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-10-26 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Sezonas

Lentelės

A divizionas - Centras
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kruonio Žaibas 3 3 0 2 0 98.0 78.0 20 +3 + + + 6
2 Velžio Adorma-roletai Jums 3 2 1 1 1 88.7 65.0 23.7 +1 + - + 5
3 Juškonių KK Pauliukai 3 1 2 1 0 65.3 93.0 -27.7 -1 - + - 4
4 Trakiškio Romeogym 3 0 3 0 1 68.0 84.0 -16 -3 - - - 3

A divizonas - Pietūs
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Viečiūnų Techpro 3 2 1 2 1 92.0 78.3 13.7 +2 + + - 5
2 Simno Randers-Triteksta 3 2 1 0 0 88.3 87.0 1.3 +1 + - + 5
3 Daugų Daugai 3 2 1 1 0 81.3 88.0 -6.7 -1 - + + 5
4 Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 3 0 3 0 2 81.3 89.7 -8.3 -3 - - - 3

A divizionas - Šiaurė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridana 3 3 0 1 0 76.3 67.3 9 +3 + + + 6
2 Parovėjos Agaras 3 2 1 1 1 73.3 75.3 -2 -1 - + + 5
3 Krinčino Aukštaitijos mediena 3 1 2 1 1 79.7 78.7 1 +1 + - - 4
4 Obelių Entuziastai 3 0 3 0 1 67.3 75.3 -8 -3 - - - 3

A divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Akmenės Akmenė 3 3 0 1 0 94.0 75.7 18.3 +3 + + + 6
2 Narvydžių Kuršasta 3 2 1 1 1 81.7 71.0 10.7 +2 + + - 5
3 Pagojukų Helanas 3 1 2 1 0 77.0 86.0 -9 -2 - - + 4
4 Pajūrio Jūra 3 0 3 0 2 80.0 100.0 -20 -3 - - - 3

B divizionas - Centras
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kavarsko Kavarskas 3 3 0 2 0 87.7 55.7 32 +3 + + + 6
2 Labūnavos Labūnava 3 2 1 2 0 90.7 79.7 11 +2 + + - 5
3 Paįstrio Kvieta 3 1 2 1 1 68.7 99.3 -30.7 -2 - - + 4
4 Širvintų Briedis 3 0 3 0 0 75.3 87.7 -12.3 -3 - - - 3

B divizionas - Šiaurė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Paketurių BC Devold 3 3 0 1 0 86.3 63.0 23.3 +3 + + + 6
2 Vabalninko MB Ingauda 3 2 1 1 1 69.3 65.0 4.3 -1 - + + 5
3 Pandėlio Pandėlys 3 1 2 1 1 64.3 70.0 -5.7 +1 + - - 4
4 Panemunėlio Fazė 3 0 3 0 1 56.7 78.7 -22 -3 - - - 3

B divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Rietavo Plungės lagūna 3 3 0 2 0 89.0 66.7 22.3 +3 + + + 6
2 Bugenių Ekovalis 3 2 1 1 0 84.3 88.7 -4.3 -1 - + + 5
3 Mosėdžio Gimnazija-KKSC 3 1 2 1 1 81.0 80.3 0.7 +1 + - - 4
4 Pajūrio Jūra-2 3 0 3 0 1 78.7 97.3 -18.7 -3 - - - 3

35+ divizionas - Rytai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Užpalių Užpaliai 35+ 3 1 2 1 0 77.7 77.7 0 -1 - + - 4
2 Velžio Velžys 35+ 2 1 1 1 0 62.5 75.5 -13 +1 + - 3
3 Dembavos Rezus 35+ 2 1 1 1 0 80.0 74.5 5.5 -1 - + 3
4 Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 2 1 1 1 0 71.0 71.5 -0.5 +1 + - 3
5 Trakiškio Akmenys 35+ 1 1 0 1 0 82.0 66.0 16 +1 + 2

35+ divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 2 2 0 1 0 87.5 67.0 20.5 +2 + + 4
2 Smilgių Veteranai 35+ 2 1 1 0 1 82.0 75.0 7 -1 - + 3
3 Juodeikių Nafmera 35+ 2 1 1 0 0 71.5 82.5 -11 +1 + - 3
4 Kepalių Amicitia 35+ 2 1 1 0 1 71.0 69.5 1.5 -1 - + 3
5 Akmenės rajono Patriots 35+ 2 0 2 0 2 63.5 81.5 -18 -2 - - 2

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.