Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-10-26 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Lapkričio 2 d., Šeštadienis
Narvydžių Kuršasta Akmenės Akmenė 70-73 stat »
Paįstrio Kvieta Kavarsko Kavarskas 38-107 stat »
Velžio Adorma-roletai Jums Kruonio Žaibas 79-87 stat »
Viečiūnų Techpro Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 99-81 stat »
Mosėdžio Gimnazija-KKSC Bugenių Ekovalis 81-85 stat »
Vabalninko MB Ingauda Pandėlio Pandėlys 73-53 stat »
Paketurių BC Devold Panemunėlio Fazė 93-57 stat »
Labūnavos Labūnava Širvintų Briedis 99-79 stat »
Daugų Daugai Simno Randers-Triteksta 93-92 stat »
Parovėjos Agaras Krinčino Aukštaitijos mediena 79-77 stat »
Juškonių KK Pauliukai Trakiškio Romeogym 70-67 stat »
Lapkričio 8 d., penktadienis
Kepalių Amicitia 35+ Smilgių Veteranai 35+ 66-87 stat »
Lapkričio 9 d., Šeštadienis
Velžio Velžys 35+ Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 66-60 stat »
Pandėlio Pandėlys Panemunėlio Fazė 75-59 stat »
Pajūrio Jūra Narvydžių Kuršasta 76-94 stat »
Baisogalos Auridana Obelių Entuziastai 65-60 stat »
Akmenės Akmenė Pagojukų Helanas 101-69 stat »
Užpalių Užpaliai 35+ Dembavos Rezus 35+ 90-69 stat »
Lapkričio 10 d., sekmadienis
Rietavo Plungės lagūna Mosėdžio Gimnazija-KKSC 82-77 stat »
Bugenių Ekovalis Pajūrio Jūra-2 106-101 stat »
Lapkričio 14 d., ketvirtadienis
Velžio Adorma-roletai Jums Juškonių KK Pauliukai 110-49 stat »
Lapkričio 16 d., Šeštadienis
Kavarsko Kavarskas Širvintų Briedis 11:00
Mosėdžio Gimnazija-KKSC Pajūrio Jūra-2 11:30
Krinčino Aukštaitijos mediena Obelių Entuziastai 12:00
Viečiūnų Techpro Daugų Daugai 12:00
Narvydžių Kuršasta Pagojukų Helanas 13:30
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ Užpalių Užpaliai 35+ 14:00
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis Simno Randers-Triteksta 14:30
Vabalninko MB Ingauda Paketurių BC Devold 14:50
Smilgių Veteranai 35+ Juodeikių Nafmera 35+ 16:30
Akmenės rajono Patriots 35+ Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 16:30
Parovėjos Agaras Baisogalos Auridana 16:40
Kruonio Žaibas Trakiškio Romeogym 17:00
Labūnavos Labūnava Paįstrio Kvieta 18:30
Lapkričio 17 d., sekmadienis
Rietavo Plungės lagūna Bugenių Ekovalis 11:00
Pajūrio Jūra Akmenės Akmenė 13:30
Lapkričio 23 d., Šeštadienis
Velžio Adorma-roletai Jums Trakiškio Romeogym 12:00
Baisogalos Auridana Krinčino Aukštaitijos mediena 12:00
Užpalių Užpaliai 35+ Velžio Velžys 35+ 12:00
Paketurių BC Devold Pandėlio Pandėlys 13:00
Trakiškio Akmenys 35+ Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 14:00
Labūnavos Labūnava Kavarsko Kavarskas 14:30
Vabalninko MB Ingauda Panemunėlio Fazė 15:30
Širvintų Briedis Paįstrio Kvieta 16:30
Juškonių KK Pauliukai Kruonio Žaibas 17:00
Parovėjos Agaras Obelių Entuziastai 17:30
Lapkričio 24 d., sekmadienis
Juodeikių Nafmera 35+ Akmenės rajono Patriots 35+ 15:00
Lapkričio 30 d., Šeštadienis
Rietavo Plungės lagūna Pajūrio Jūra-2 11:00
Baisogalos Auridanos veteranai 35+ Smilgių Veteranai 35+ 12:00
Pandėlio Pandėlys Vabalninko MB Ingauda 12:00
Viečiūnų Techpro Simno Randers-Triteksta 13:00
Pajūrio Jūra Pagojukų Helanas 13:30
Obelių Entuziastai Baisogalos Auridana 14:00
Daugų Daugai Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 15:30
Panemunėlio Fazė Paketurių BC Devold 16:00
Akmenės Akmenė Narvydžių Kuršasta 16:30