Lygos apdovanojimai
Pražangos
2020-02-15 Techninė pražanga
2020-02-15 Techninė pražanga
2020-02-01 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Akmenės Akmenė
2020-02-15 Techninė pražanga

Pajūrio Jūra-2
2020-02-15 Techninė pražanga

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Vasario 1 d., Šeštadienis
Velžio Adorma-roletai Jums Daugų Daugai 103-81 stat »
Panemunėlio Fazė Paįstrio Kvieta 74-93 stat »
Obelių Entuziastai Kavarsko Kavarskas 74-77 stat »
Pajūrio Jūra-2 Širvintų Briedis 97-73 stat »
Smilgių Veteranai 35+ Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 79-84 stat »
Kruonio Žaibas Simno Randers-Triteksta 101-66 stat »
Pajūrio Jūra Vabalninko MB Ingauda 89-74 stat »
Juškonių KK Pauliukai Viečiūnų Techpro 85-77 stat »
Pagojukų Helanas Krinčino Aukštaitijos mediena 78-90 stat »
Vasario 7 d., penktadienis
Akmenės rajono Patriots 35+ Juodeikių Nafmera 35+ 97-81 stat »
Vasario 8 d., Šeštadienis
Mosėdžio Gimnazija-KKSC Rietavo Plungės lagūna 60-71 stat »
Viečiūnų Techpro Kruonio Žaibas 60-105 stat »
Užpalių Užpaliai 35+ Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 64-77 stat »
Narvydžių Kuršasta Baisogalos Auridana 87-80 stat »
Vabalninko MB Ingauda Trakiškio Romeogym 59-78 stat »
Simno Randers-Triteksta Velžio Adorma-roletai Jums 72-83 stat »
Parovėjos Agaras Akmenės Akmenė 95-78 stat »
Bugenių Ekovalis Pajūrio Jūra 61-75 stat »
Daugų Daugai Juškonių KK Pauliukai 75-86 stat »
Vasario 14 d., penktadienis
Pandėlio Pandėlys Obelių Entuziastai 58-106 stat »
Baisogalos Auridanos veteranai 35+ Kepalių Amicitia 35+ 88-77 stat »
Vasario 15 d., Šeštadienis
Akmenės Akmenė Baisogalos Auridana 96-100 stat »
Krinčino Aukštaitijos mediena Narvydžių Kuršasta 97-57 stat »
Trakiškio Akmenys 35+ Velžio Velžys 35+ 75-40 stat »
Trakiškio Romeogym Bugenių Ekovalis 84-66 stat »
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ Dembavos Rezus 35+ 70-64 stat »
Parovėjos Agaras Pagojukų Helanas 101-67 stat »
Kavarsko Kavarskas Labūnavos Labūnava 71-76 stat »
Juškonių KK Pauliukai Simno Randers-Triteksta 80-67 stat »
Daugų Daugai Kruonio Žaibas 60-122 stat »
Paįstrio Kvieta Pajūrio Jūra-2 114-65 stat »
Vasario 16 d., sekmadienis
Širvintų Briedis Panemunėlio Fazė 100-62 stat »
Vasario 18 d., antradienis
Velžio Velžys 35+ Dembavos Rezus 35+ 20:00
Vasario 22 d., Šeštadienis
Baisogalos Auridana Pagojukų Helanas 12:00
Obelių Entuziastai Labūnavos Labūnava 12:00
Mosėdžio Gimnazija-KKSC Paketurių BC Devold 13:00
Paįstrio Kvieta Širvintų Briedis 13:00
Panemunėlio Fazė Pajūrio Jūra-2 14:00
Narvydžių Kuršasta Parovėjos Agaras 15:00
Akmenės Akmenė Krinčino Aukštaitijos mediena 15:00
Velžio Adorma-roletai Jums Viečiūnų Techpro 15:30
Kavarsko Kavarskas Pandėlio Pandėlys 17:00
Bugenių Ekovalis Vabalninko MB Ingauda 17:30
Trakiškio Romeogym Pajūrio Jūra 17:30
Vasario 23 d., sekmadienis
Rietavo Plungės lagūna Paketurių BC Devold 11:00


Čempionatą remia