2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Pirmąsias MMKL ketvirtfinalio rungtynes prieš Pandėlio „Pandėlys“ (Rokiškio raj.) namuose triuškinamai 100:72 laimėję obeliečiai, pergalingai baigė šią seriją išvykoje. Pandėlyje vykusiose rungtynėse Obelių „SK Obeliai“ (Rokiškio raj.) varžovus įveikė 106:82.

Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie taikliai atakuodami įsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinuke Obelių komandai pavyko atsigauti ir išlyginti rezultatą. Po ilgosios pertraukos pradėjo vis labiau ryškėti svečių pranašumas, kurie pelnytai ir nugalėjo šioje serijoje.

Obelių komanda seriją laimėjo rezultatu 2:0 ir pusfinalyje susitiks su Nemenčinės „SK Nemenčine“ (Vilniaus raj.). Pandėlio komandai XIII-asis MMKL sezonas jau pasibaigė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 31 tašką pelnęs T.Trumpa, 19 pridėjo D.Žukauskas, 18 – M.Šinkūnas.

Pandėlio komandai 26 taškus pelnė K.Kvedaravičius, 20 surinko M.Majauskas, 19 pridėjo V.Adomėnas.