Lygos apdovanojimai
Pražangos
2024-02-17 Techninė pražanga
2024-02-17 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi
2024-02-16 Techninė pražanga

Rokiškio Entuziastai
2024-02-17 Techninė pražanga

Akademijos VDU ŽŪA 35+
46:68
(11-14 15-11 9-19 11-24)
2023-12-16
14:00
Trakiškio Akmenys 35+
VDU Žemės ūkio akademija senoji salė, Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.
Žiūrovai: 2


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
27 15 16 6
NO MIN 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Marius Kačenauskas 40:00 4-10
40%
1-3
33%
1-2
50%
10-2 12 4 3 1 1 2 2 12 -22 22
FT-22
Robertas Trepočka 37:32 2-7
29%
0-0
-%
0-0
0%
8-8 16 6 2 0 3 0 1 4 -15 27
FT-29
2 Dainius Balkus 34:52 6-21
29%
0-1
0%
1-2
50%
0-1 1 2 3 4 0 0 2 13 -20 0
FT-0
12 Mantas Rudaitis 30:17 1-6
17%
0-4
0%
0-0
0%
3-3 6 3 2 4 0 2 3 2 -19 1
FT-1
37 Mantas Brazauskas 40:00 5-16
31%
1-5
20%
2-4
50%
5-4 9 0 0 2 0 1 2 15 -22 6
FT-6
9 Rytis Rudaitis 17:19 0-0
-%
0-6
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 2 0 0 -12 -9
FT--21
200 18-60
30%
2-19
11%
4-8
50%
29-24 53 15 10 15 4 7 10 46 53
NO MIN 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Vaidas Kazlauskas 33:39 1-7
14%
2-8
25%
0-0
0%
2-1 3 2 1 1 0 4 0 8 17 -3
FT--4
1 Andrius Družas 25:19 6-8
75%
0-0
-%
1-1
100%
7-3 10 1 0 0 2 1 1 13 30 24
FT-38
3 Aurimas Skupas 28:57 3-3
100%
1-3
33%
0-0
0%
1-1 2 3 2 2 0 0 0 9 11 12
FT-17
13 Donatas Brazdeikis 25:53 2-3
67%
0-0
-%
2-2
100%
7-1 8 3 0 3 1 1 1 6 2 14
FT-22
15 Arnas Samalionis 34:22 3-6
50%
1-11
9%
0-0
0%
4-1 5 3 3 3 1 1 0 9 20 4
FT-5
8 Gvidas Voiška 22:21 6-10
60%
0-2
0%
3-4
75%
1-1 2 2 0 3 2 2 3 15 20 12
FT-21
55 Svajūnas Rauckis 29:29 4-9
44%
0-1
0%
0-0
0%
9-4 13 4 2 2 3 1 2 8 10 23
FT-31
200 25-46
54%
4-25
16%
6-7
86%
35-13 48 18 8 14 9 10 7 68 91
Komandos
2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Akademijos VDU ŽŪA 35+ 18-60
30%
2-19
11%
4-8
50%
29-24 53 15 10 15 4 7 10 46 53
Trakiškio Akmenys 35+ 25-46
54%
4-25
16%
6-7
86%
35-13 48 18 8 14 9 10 7 68 91