Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Sezonas

Lentelės

B divizionas - Vakarai C
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS %
1 Vaiguvos Knituva 4 4 0 2 0 73.0 52.5 20.5 +4 + + + + 8 100
2 Laukuvos Medvėgalis 4 2 2 1 1 82.0 86.3 -4.3 -1 - + - + 6 50
3 Pagėgių Pagėgiai 4 0 4 0 2 56.8 73.0 -16.3 -4 - - - - 3 0

B divizionas - Vakarai D
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS %
1 Labūnavos Labūnava 4 3 1 2 0 87.5 78.8 8.8 +2 + + - + 7 75
2 Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 4 2 2 2 0 87.3 86.3 1 +1 + - - + 6 50
3 Rietavo Plungės lagūna 4 1 3 1 1 76.3 86.0 -9.8 -2 - - + - 5 25

B divizionas - Rytai C
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS %
1 Juškonių KK Pauliukai 4 3 1 2 0 83.3 64.3 19 +3 + + + - 7 75
2 Musninkų Spindulys 4 3 1 2 0 86.5 71.8 14.8 +1 + - + + 7 75
3 Visagino Visaginas 4 0 4 0 2 52.3 86.0 -33.8 -4 - - - - 4 0

B divizionas - Rytai D
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS %
1 Kavarsko Kavarskas 4 3 1 2 0 80.3 72.8 7.5 -1 - + + + 7 75
2 Parovėjos Agaras 4 2 2 2 0 77.8 79.8 -2 +2 + + - - 6 50
3 Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 4 1 3 1 1 82.0 87.5 -5.5 -2 - - + - 5 25

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.

3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys