Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-01-19 Techninė pražanga
2019-01-13 Techninė pražanga
2019-01-13 Techninė pražanga
2019-01-05 Techninė pražanga
2019-01-05 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Parovėjos Agaras
2019-01-19 Techninė pražanga

Sezonas

Lentelės

Veteranų čempionatas
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+ 6 6 0 4 0 86.3 72.0 14.3 +6 + + + + + 12
2 Smilgių Veteranai 35+ 5 4 1 3 0 91.0 70.0 21 +4 + + + + - 9
3 Užpalių Užpaliai 35+ 5 3 2 3 0 76.8 78.2 -1.4 +1 + - + - + 8
4 Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 5 3 2 1 1 75.0 75.4 -0.4 -1 - + + + - 8
5 Akmenės rajono Patriots 35+ 5 2 3 1 1 72.6 81.8 -9.2 -3 - - - + + 7
6 Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+ 4 2 2 1 1 72.5 71.0 1.5 -1 - + + - 6
7 Velžio Velžys 35+ 5 1 4 1 1 63.2 80.4 -17.2 -4 - - - - + 6
8 Dembavos Rezus 35+ 5 0 5 0 1 70.2 81.0 -10.8 -5 - - - - - 5
9 Lėno-Taujėnų Partizanai 35+ 4 1 3 1 2 77.5 78.0 -0.5 -1 - + - - 5

A divizionas - Vakarai A
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Narvydžių Kuršasta 6 4 2 2 1 78.5 71.7 6.8 -1 - + + + + 10
2 Sedos Sedula 6 4 2 3 0 71.2 67.8 3.3 +2 + + - - + 10
3 Akmenės Akmenė 6 3 3 1 2 77.5 79.8 -2.3 +1 + - - + - 9
4 Vaiguvos Knituva 6 1 5 1 2 75.7 83.5 -7.8 -2 - - + - - 7

A divizionas - Vakarai B
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Velžio BC Velžys 6 5 1 3 0 84.2 76.8 7.3 -1 - + + + + 11
2 Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris 6 3 3 2 1 78.7 79.3 -0.7 +3 + + + - - 9
3 Baisogalos Auridana 6 2 4 2 1 82.2 79.8 2.3 -3 - - - + - 8
4 Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 6 2 4 1 2 75.8 84.8 -9 +1 + - - - + 8

A divizionas - Rytai A
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kruonio Žaibas 6 6 0 3 0 99.3 71.7 27.7 +6 + + + + + 12
2 Švenčionėlių Aitvaras-SC 6 3 3 2 1 86.0 88.5 -2.5 -1 - + - + + 9
3 Daugų Daugai 6 3 3 2 1 78.3 88.8 -10.5 +1 + - + - - 9
4 Juškonių KK Pauliukai 6 0 6 0 3 76.2 90.8 -14.7 -6 - - - - - 6

A divizionas - Rytai B
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Simno Simnas-Randers 6 6 0 3 0 89.5 75.5 14 +6 + + + + + 12
2 Viečiūnų Techpro 6 2 4 2 1 86.5 85.5 1 +1 + - - - + 8
3 Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 6 2 4 2 1 82.7 87.5 -4.8 -2 - - + + - 8
4 Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 6 2 4 2 1 78.2 88.3 -10.2 -1 - + - - - 8

B divizionas - Vakarai A
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Pagėgių Pagėgiai 6 6 0 3 0 78.7 69.2 9.5 +6 + + + + + 12
2 Rietavo Plungės lagūna 6 3 3 1 2 79.7 78.7 1 -2 - - + + - 9
3 Pajūrio Jūra 6 2 4 1 2 74.2 80.8 -6.7 +2 + + - - - 8
4 Stalgėnų Lobikonas 6 1 5 1 2 82.3 86.2 -3.8 -4 - - - - + 7

B divizionas - Vakarai B
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Labūnavos Labūnava 6 5 1 3 0 85.5 72.2 13.3 +4 + + + + - 11
2 Laukuvos Medvėgalis 6 3 3 2 1 79.5 80.2 -0.7 -1 - + - - + 9
3 Pagojukų Helanas 6 3 3 3 0 78.7 80.3 -1.7 -2 - - + + + 9
4 Kužių Kužiai 6 1 5 1 2 80.3 91.3 -11 +1 + - - - - 7

B divizionas - Rytai A
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Visagino Visaginas 6 5 1 3 0 61.2 60.2 1 -1 - + + + + 11
2 Parovėjos Agaras 6 4 2 3 0 85.3 69.7 15.7 +1 + - + + - 10
3 Vabalninko Vabalninkas 6 3 3 2 1 65.5 66.8 -1.3 +2 + + - - + 9
4 Pandėlio Pandėlys 6 0 6 0 3 68.3 83.7 -15.3 -6 - - - - - 6

B divizionas - Rytai B
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kavarsko Kavarskas 6 6 0 3 0 92.8 62.0 30.8 +6 + + + + + 12
2 Musninkų Spindulys 6 3 3 2 1 81.3 73.3 8 +2 + + - + - 9
3 Paketurių Devold 6 2 4 2 1 79.0 86.0 -7 -2 - - + - + 8
4 Paįstrio Kvieta 6 1 5 1 2 61.5 93.3 -31.8 -5 - - - - - 7

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.

Čempionato partneris
Gimtadienio draugai