Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-07 Techninė pražanga
2019-12-01 Techninė pražanga
2019-12-01 Techninė pražanga
2019-11-30 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Simno Randers-Triteksta
2019-12-07 Techninė pražanga

Sezonas

Lentelės

A divizionas - Centras
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kruonio Žaibas 4 4 0 2 0 95.0 78.3 16.8 +4 + + + + 8
2 Velžio Adorma-roletai Jums 4 3 1 2 1 91.8 67.0 24.8 +2 + + - + 7
3 Juškonių KK Pauliukai 5 1 4 1 1 67.8 86.0 -18.2 -3 - - - + - 6
4 Trakiškio Romeogym 5 1 4 1 1 68.4 83.4 -15 +1 + - - - - 6

A divizonas - Pietūs
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Simno Randers-Triteksta 5 4 1 2 0 94.8 80.0 14.8 +3 + + + - + 9
2 Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 5 2 3 1 2 84.2 83.8 0.4 +2 + + - - - 7
3 Viečiūnų Techpro 5 2 3 2 1 83.0 84.8 -1.8 -2 - - + + - 7
4 Daugų Daugai 5 2 3 1 1 78.8 92.2 -13.4 -3 - - - + + 7

A divizionas - Šiaurė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridana 5 4 1 2 0 74.8 69.2 5.6 -1 - + + + + 9
2 Parovėjos Agaras 5 4 1 2 1 78.8 74.8 4 +2 + + - + + 9
3 Krinčino Aukštaitijos mediena 5 1 4 1 2 76.8 80.4 -3.6 -2 - - + - - 6
4 Obelių Entuziastai 5 1 4 1 1 69.8 75.8 -6 +1 + - - - - 6

A divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Narvydžių Kuršasta 5 4 1 2 1 81.6 70.8 10.8 +4 + + + + - 9
2 Akmenės Akmenė 5 3 2 1 1 90.0 80.6 9.4 -2 - - + + + 8
3 Pagojukų Helanas 5 2 3 2 0 83.2 92.8 -9.6 +1 + - - - + 7
4 Pajūrio Jūra 5 1 4 1 2 83.8 94.4 -10.6 -1 - + - - - 6

B divizionas - Centras
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kavarsko Kavarskas 5 5 0 3 0 86.6 58.8 27.8 +5 + + + + + 10
2 Labūnavos Labūnava 5 3 2 2 1 88.4 80.4 8 +1 + - + + - 8
3 Širvintų Briedis 5 1 4 1 1 80.0 86.8 -6.8 -1 - + - - - 6
4 Paįstrio Kvieta 5 1 4 1 1 66.8 95.8 -29 -4 - - - - + 6

B divizionas - Šiaurė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Paketurių BC Devold 5 5 0 2 0 89.8 67.0 22.8 +5 + + + + + 10
2 Vabalninko MB Ingauda 5 3 2 2 1 65.4 62.8 2.6 -1 - + - + + 8
3 Pandėlio Pandėlys 5 2 3 2 1 64.8 73.4 -8.6 +1 + - + - - 7
4 Panemunėlio Fazė 5 0 5 0 2 60.8 77.6 -16.8 -5 - - - - - 5

B divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Rietavo Plungės lagūna 5 4 1 3 0 85.2 67.8 17.4 -1 - + + + + 9
2 Bugenių Ekovalis 5 4 1 2 0 86.4 86.6 -0.2 +2 + + - + + 9
3 Mosėdžio Gimnazija-KKSC 5 2 3 2 1 78.6 78.4 0.2 +1 + - + - - 7
4 Pajūrio Jūra-2 5 0 5 0 2 78.4 95.8 -17.4 -5 - - - - - 5

35+ divizionas - Rytai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Trakiškio Akmenys 35+ 4 4 0 2 0 81.3 61.8 19.5 +4 + + + + 8
2 Užpalių Užpaliai 35+ 4 2 2 2 0 80.0 72.8 7.3 +1 + - + - 6
3 Velžio Velžys 35+ 4 1 3 1 1 59.0 81.3 -22.3 -2 - - + - 5
4 Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 3 1 2 1 0 67.0 69.7 -2.7 -1 - + - 4
5 Dembavos Rezus 35+ 3 1 2 1 1 76.3 79.7 -3.3 -2 - - + 4

35+ divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 3 3 0 2 0 91.7 71.3 20.3 +3 + + + 6
2 Kepalių Amicitia 35+ 3 2 1 0 1 76.3 69.0 7.3 +1 + - + 5
3 Juodeikių Nafmera 35+ 4 1 3 0 2 68.5 80.0 -11.5 -2 - - + - 5
4 Smilgių Veteranai 35+ 3 1 2 0 1 81.3 83.3 -2 -2 - - + 4
5 Akmenės rajono Patriots 35+ 3 1 2 0 2 65.0 75.3 -10.3 +1 + - - 4

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.