Lygos apdovanojimai
Pražangos
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-18 Techninė pražanga
2020-01-18 Techninė pražanga
2020-01-11 Techninė pražanga
2020-01-11 Techninė pražanga
2020-01-11 Techninė pražanga
2020-01-10 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Pajūrio Jūra-2
2020-01-19 Techninė pražanga

Sezonas

Lentelės

A divizionas - Centras
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kruonio Žaibas 6 6 0 3 0 93.3 75.2 18.2 +6 + + + + + 12
2 Velžio Adorma-roletai Jums 6 4 2 2 1 90.0 69.5 20.5 +1 + - + + - 10
3 Juškonių KK Pauliukai 6 1 5 1 2 67.3 87.7 -20.3 -4 - - - - + 7
4 Trakiškio Romeogym 6 1 5 1 2 67.2 85.5 -18.3 -1 - + - - - 7

A divizonas - Pietūs
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Simno Randers-Triteksta 6 5 1 3 0 98.5 82.5 16 +4 + + + + - 11
2 Daugų Daugai 6 3 3 2 1 81.7 92.3 -10.7 +1 + - - - + 9
3 Viečiūnų Techpro 6 2 4 2 1 84.7 86.7 -2 -3 - - - + + 8
4 Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 6 2 4 1 2 86.0 89.3 -3.3 -1 - + + - - 8

A divizionas - Šiaurė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridana 6 5 1 3 0 76.0 68.5 7.5 +1 + - + + + 11
2 Parovėjos Agaras 6 4 2 2 1 76.5 76.0 0.5 -1 - + + - + 10
3 Krinčino Aukštaitijos mediena 6 2 4 1 2 79.2 81.5 -2.3 +1 + - - + - 8
4 Obelių Entuziastai 6 1 5 1 2 72.7 78.3 -5.7 -1 - + - - - 7

A divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Narvydžių Kuršasta 6 5 1 2 1 83.0 70.3 12.7 +5 + + + + + 11
2 Akmenės Akmenė 6 4 2 2 1 90.0 78.3 11.7 +1 + - - + + 10
3 Pagojukų Helanas 6 2 4 2 1 80.7 92.3 -11.7 -1 - + - - - 8
4 Pajūrio Jūra 6 1 5 1 2 81.0 93.7 -12.7 -2 - - + - - 7

B divizionas - Centras
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kavarsko Kavarskas 6 6 0 3 0 87.5 62.7 24.8 +6 + + + + + 12
2 Labūnavos Labūnava 6 4 2 2 1 88.8 79.7 9.2 +2 + + - + + 10
3 Širvintų Briedis 6 1 5 1 2 80.3 87.7 -7.3 -2 - - + - - 7
4 Paįstrio Kvieta 6 1 5 1 2 68.3 95.0 -26.7 -5 - - - - - 7

B divizionas - Šiaurė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Paketurių BC Devold 6 5 1 2 1 87.0 69.8 17.2 -1 - + + + + 11
2 Vabalninko MB Ingauda 6 4 2 2 1 68.5 64.5 4 +1 + - + - + 10
3 Pandėlio Pandėlys 6 3 3 2 1 70.7 71.8 -1.2 +2 + + - + - 9
4 Panemunėlio Fazė 6 0 6 0 3 61.3 81.3 -20 -6 - - - - - 6

B divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Rietavo Plungės lagūna 6 5 1 3 0 85.2 70.2 15 +1 + - + + + 11
2 Bugenių Ekovalis 6 4 2 2 1 85.7 86.3 -0.7 -1 - + + - + 10
3 Mosėdžio Gimnazija-KKSC 6 2 4 2 1 82.2 83.8 -1.7 -1 - + - + - 8
4 Pajūrio Jūra-2 6 1 5 1 2 83.8 96.5 -12.7 +1 + - - - - 7

35+ divizionas - Rytai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Trakiškio Akmenys 35+ 5 5 0 2 0 82.0 62.0 20 +5 + + + + + 10
2 Užpalių Užpaliai 35+ 6 2 4 2 1 73.7 73.8 -0.2 -2 - - + - + 8
3 Dembavos Rezus 35+ 5 3 2 3 1 73.6 73.6 0 +2 + + - - + 8
4 Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 5 2 3 2 0 69.6 65.2 4.4 +1 + - - + - 7
5 Velžio Velžys 35+ 5 1 4 1 1 56.2 80.4 -24.2 -3 - - - + - 6

35+ divizionas - Vakarai
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 5 5 0 3 0 86.4 70.6 15.8 +5 + + + + + 10
2 Smilgių Veteranai 35+ 6 3 3 2 1 86.3 82.7 3.7 +1 + - + - - 9
3 Kepalių Amicitia 35+ 6 3 3 1 2 74.8 77.7 -2.8 -1 - + - + - 9
4 Akmenės rajono Patriots 35+ 6 1 5 0 2 66.8 75.2 -8.3 -3 - - - + - 7
5 Juodeikių Nafmera 35+ 5 2 3 1 2 71.8 78.6 -6.8 +1 + - - + - 7

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.